Chrzest Święty

ZDJĘCIA Z CHRZTU ŚWIĘTEGO

Ceremonia przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego  jest wydarzeniem wyjątkowym i niepowtarzalnym w życiu dziecka. Zazwyczaj dziecko nie jest w stanie pamiętać wydarzeń tego ważnego dla niego dnia. Warto więc upamiętnić ten dzień na zdjęciach wykonanych przez profesjonalnego fotografa z Lublina. Gdy dziecko dorośnie będzie to dla niego niesamowita pamiątka, którą będziecie mogli wspólnie oglądać i o niej opowiadać.

P.S. Często spotykam się z pytaniem: „Po co wynajmować profesjonalnego fotografa na Chrzest? Ktoś z rodziny zrobi nam zdjęcia…” Nic bardziej mylnego. Oczywiście ciocia lub wujek mogą „pstryknąć” jakieś zdjęcia … , jednak biorąc pod uwagę fakt, że Chrzest Święty zdarza się raz w życiu czy zaryzykują Państwo jakość takich zdjęć?

Kościół to specyficzne miejsce pod względem oświetleniowym. Często ludzie nie zdają sobie sprawy jak ciężko może być wykonać dobre zdjęcia w Kościele. Aby wykonać wyjątkowe zdjęcia potrzeba profesjonalnego sprzętu fotograficznego oraz umiejętności nabywanych latami przez fotografa. Profesjonalny fotograf doskonale zna przebieg całej uroczystości. Wie które momenty są ważne oraz gdzie powinien znajdować się w danym momencie, aby uchwycić wyjątkowe chwile podczas ceremonii Chrztu Świętego. Dlatego zdjęcia wykonane przez profesjonalistę ukazują skrupulatnie każdy moment Sakramentu. Na zdjęciach doskonale widać np. moment polewania głowy wodą święconą lub namaszczenie krzyżmem Św., nałożenie białej szaty, czy przyjęcia „Światła Chrystusa” przez Ojca chrzestnego. Zdjęcia wykonane przez rodzinę podstawowym aparatem nigdy nie będą takiej jakości – nie dajmy się oszukać takiemu powszechnemu myśleniu …

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą fotografowania Chrztu Świętego
oraz do galerii zdjęć.
Fotograf Lublin – Tomasz Łuszczak.

OFERTA ZDJĘĆ z CHRZTU ŚWIĘTEGO

Pakiet Podstawowy

Zdjęcia z Ceremonii Chrztu Świętego w Kościele. Fotograf wykonuje zdjęcia od momentu rozpoczęcia Mszy Świętej z obrzędem Sakramentu Chrztu Świętego, a kończy zdjęciami pamiątkowymi (fotografia grupowa, zdjęcia z rodzicami i rodzicami chrzestnymi) po zakończeniu Mszy Świętej.

Zamawiający otrzyma:

– 70 obrobionych komputerowo zdjęć z ceremonii Chrztu Świętego w postaci cyfrowej,
– 20 wydrukowanych fotografii w formacie 15×23 cm (Profesjonalny papier Kodak)
Ozdobne okolicznościowe etui na Płytę DVD
Multimedialną Prezentację zdjęć na DVD

Prywatną galerię internetową (zabezpieczona hasłem)

Pakiet Standardowy

Fotograf wykonuje zdjęcia zaczynając od momentu przygotowań dziecka do Chrztu w domu. Następnie dokumentuje przejazd do Kościoła oraz całą Mszę Świętą z obrzędem Sakramentu Chrztu Świętego, a kończy zdjęciami pamiątkowymi np przed kościołem (fotografia grupowa, zdjęcia z rodzicami i rodzicami chrzestnymi) po zakończeniu Mszy Świętej.

Zamawiający otrzyma:

90 obrobionych komputerowo zdjęć 
w postaci cyfrowej z Przygotowań oraz Ceremonii Chrztu Świętego,
30 wydrukowanych fotografii w formacie 15×23 cm (Profesjonalny papier Kodak)
Ozdobne okolicznościowe etui na Płytę DVD
Multimedialną Prezentację zdjęć na DVD
Prywatną galerię internetową (zabezpieczona hasłem)

Pakiet Pełny

Fotograf wykonuje zdjęcia zaczynając od momentu przygotowań dziecka do Chrztu w domu. Następnie dokumentuje przejazd do Kościoła oraz całą Mszę Świętą z obrzędem Sakramentu Chrztu Świętego, wykonuje zdjęcia pamiątkowe np przed kościołem (fotografia grupowa, zdjęcia z rodzicami i rodzicami chrzestnymi) po zakończeniu Mszy Świętej, następnie udaje się na przyjęcie, gdzie jest do dyspozycji przez 2 godziny.

Zamawiający otrzyma:

130 obrobionych komputerowo zdjęć
w postaci cyfrowej z Przygotowań, Ceremonii Chrztu Świętego oraz 2 godz. zdjęć na Przyjęciu,
50 wydrukowanych fotografii w formacie 15×23 cm (Profesjonalny papier Kodak)
Ozdobne okolicznościowe etui na Płytę DVD
Multimedialną Prezentację zdjęć na DVD
Prywatną galerię internetową (zabezpieczona hasłem)