Nowa Strona Profesjonalnego Fotografa z Lublina

Miło mi poinformować Państwa o nowej stronie internetowej Profesjonalnego Fotografa z Lublina – Tomasza Łuszczaka. Dotychczasowa strona o fotografii wymagała aktualizacji, ale nadal funkcjonuje. Postanowiliśmy stworzyć nową stronę internetową, która będzie bardziej czytelna i przyjazna dla klienta.

Znajdziecie tu Państwo informacje na tematy dotyczące profesjonalnej fotografii ślubnej, zdjęć z Chrztu Świętego, zdjęć wnętrz, wirtualnych wycieczek i panoram 360 stopni  np. po Restauracjach, Hotelach, Obiektach SPA, Obiektach Sakralnych …

Zakładka Portfolio zawierać będzie przykładowe zdjęcia z poszczególnych działów profesjonalnej fotografii:

  • W zakładce “Portfolio/Fotografia Okolicznościowa” umieszczone będą przykładowe zdjęcia ze ślubu, zdjęcia plenerowe, fotografie z przygotowań oraz błogosławieństwa i zdjęcia z wesela Pary Młodej. Znajdą tu Państwo również zdjęcia z Chrztu Świętego oraz fotografii imprez firmowych.
  • W dziale “Portfolio/Fotografia wnętrz” umieszczone będą fotografie dotyczące profesjonalnych zdjęć wnętrz na terenie Lublina i okolic jak również na obszarze całego kraju. Zdjęcia wykonywane są w technologi HDR, która umożliwia osiągnięcie niesamowitych efektów oraz jakości wykonywanych zdjęć wnętrz.
  • Dział “Portfolio/Fotografia Reklamowa” zawierać będzie różnego rodzaju fotografię produktową, zdjęcia do katalogów i folderów reklamowych np Hoteli, Restauracji czy Gabinetów Medycznych.

Lista działów fotografii w zakładce Portfolio będzie wciąż powiększana.
Zapraszamy do odwiedzania witryny.